Vacatures
Eindhoven

    Obsługa lotniska - Eindhoven, Nederland - office people Poland Sp.z.z.o.

    Default job background
    Beschrijving

    Über uns

    W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Dyspozycyjności - proces zatrudnienia może potrwać do kilku tygodni
    • Niekaralności - konieczne jest przejście kontroli bezpieczeństwa
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
    • Aktualnego prawa jazdy kat. B

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Załadunek i rozładunek bagaży
    • Obsługa samolotów na płycie lotniska
    • Obsługa sprzętu transportującego

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Umowa o pracę z gwarancją 35h tygodniowo
    • Stawka godzinowa 16€ brutto
    • Trzynasta pensja
    • Dodatek urlopowy
    • Darmowe zakwaterowanie
    • Darmowy transport z Twojego miejsca zamieszkania do Eindhoven
    • Premia zapisowa:
      - 1000€ dla pracownika bez doświadczenia
      - 2000€ dla pracownika z doświadczeniem

    Dane kontaktowe

    office people Personalmanagement GmbH

    Natalia Głuszek

    T:
    E:
    Mielżyńskiego 14
    Poznań

  • office people Poland Sp.z.z.o.

    Obsługa lotniska

    1 week geleden

    office people Poland Sp.z.z.o. Eindhoven, Nederland

    Über uns · W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. · Jakie kwalifikacje należy posiadać? · Prawo j ...

    Pracownik Obsługi Lotniska

    2 dagen geleden

    Über uns · W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. · Jakie kwalifikacje należy posiadać? · Niekara ...