Vacatures
Eindhoven

    Obsługa lotniska - Eindhoven, Nederland - office people Poland Sp.z.z.o.

    Default job background
    Beschrijving

    Über uns

    W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

    Jakie kwalifikacje należy posiadać?

    • Prawo jazdy kat. B
    • Język angielski na poziomie B1
    • Zaświadczenie o niekaralności
    • Dyspozycyjność

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Obsługa samolotów na płycie lotniska
    • Załadunek i rozładunek bagaży

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Umowa o pracę z gwarancją 35h tygodniowo
    • Stawka 16€/h brutto
    • 13 pensja i dodatek urlopowy
    • Darmowe zakwaterowanie i dojazd do Eindhoven
    • Premia podpisowa 1000€ ( bez doświadczenia) 2000€ ( z doświadczeniem)

    Dane kontaktowe

    Office People

    Natallia Ziaziulina

    T:
    ul. Mielżyńskiego 14
    Poznań

  • office people Poland Sp.z.z.o.

    Obsługa lotniska

    2 dagen geleden

    office people Poland Sp.z.z.o. Eindhoven, Nederland

    Über uns · W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. · Czego od Ciebie oczekujemy? · Dyspozycyjności ...

    Pracownik Obsługi Lotniska

    Über uns · W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. · Jakie kwalifikacje należy posiadać? · Niekara ...