Vacatures
Breda

    Pracownik budowlany - Breda, Nederland - BouwMaten

    BouwMaten
    Default job background
    Beschrijving

    Czy jesteś zmotywowanym pracownikiem budowlanym gotowym zakasać rękawy? Szukasz miejsca pracy, w którym Twoje umiejętności i ciężka praca są nie tylko doceniane, ale także dają możliwość rozwoju? Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy masz już wieloletnie doświadczenie, szukamy entuzjastycznych pracowników budowlanych, którzy chcą pracować przy różnorodnych i wymagających projektach w całej Holandii.

    Over het bedrijf

    BouwMaten jest znana jako wiodąca agencja pracy tymczasowej w sektorze budowlanym, koncentrująca się na łączeniu wykwalifikowanego personelu z wymagającymi projektami w całej Holandii. Naszą pasją jest przyczynianie się do realizacji najwyższej jakości projektów budowlanych poprzez zapewnianie wykwalifikowanego personelu. Naszym celem jest zadowolenie zarówno naszych klientów, jak i pracowników poprzez niezawodne, elastyczne i wysokiej jakości usługi.

    Over de functie

    Poszukujemy zmotywowanych sprzątaczy budowlanych, którzy dołączą do naszego zespołu. W tej roli będziesz centralnym punktem na placu budowy, zapewniającym ład i porządek. Twoje obowiązki będą obejmować usuwanie odpadów budowlanych, utrzymywanie miejsc pracy w czystości i pomoc w prostych zadaniach budowlanych. Będziesz ściśle współpracować z innymi rzemieślnikami na miejscu, aby zapewnić, że projekty przebiegają tak wydajnie i bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

    Wat bieden wij jou

    • Pracę przy wiodących projektach budowlanych w całym kraju.
    • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń zgodny z układem zbiorowym dla branży budowlanej.
    • Elastyczne godziny pracy z poszanowaniem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
    • Możliwości rozwoju w sektorze budowlanym.
    • Osobisty coaching i wsparcie ze strony BouwMaten.

    Wat vragen wij van jou

    • Nie jest wymagane specjalistyczne szkolenie; najważniejsza jest motywacja i zaangażowanie.
    • Doświadczenie na budowie jest zaletą, ale nie jest wymagane.
    • Dobra kondycja fizyczna umożliwiająca wykonywanie różnych zadań.
    • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
    • Rzetelność i punktualność.

    Meer informatie

    Czy jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i gotowy dołączyć do naszego dynamicznego zespołu?

    W BouwMaten jesteśmy zaangażowani w tworzenie integracyjnego środowiska pracy, które celebruje różnorodność. Zachęcamy do aplikowania każdego, kto czuje się powołany, niezależnie od pochodzenia lub doświadczenia.

    Czekamy na Twoją aplikację i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli powitać Cię w BouwMaten

  • BouwMaten

    Sprzątaczka budowlana

    14 uur geleden

    BouwMaten Breda, Nederland

    Czy jesteś sprzątaczem budowlanym zzp z dbałością o szczegóły i zamiłowaniem do ładu i porządku na budowie? Szukasz różnych projektów w całej Holandii, w których możesz wykorzystać swoje podstawowe umiejętności i niezależność? W takim razie BouwMaten zaprasza Cię do dołączenia do ...

  • BouwMaten

    Stolarz (samozatrudniony)

    Czy jesteś samozatrudnionym stolarzem z pasją, który nie boi się wyzwań i lubi pracować nad różnymi projektami w całej Holandii? Czy chciałbyś połączyć swobodę pracy na własny rachunek z bezpieczeństwem sieci, która ceni Twój kunszt? W takim razie szukamy właśnie Ciebie BouwMaten ...