Vacatures
Breda

    Sprzątaczka budowlana - Breda, Nederland - BouwMaten

    BouwMaten
    Default job background
    Beschrijving

    Czy jesteś sprzątaczem budowlanym zzp z dbałością o szczegóły i zamiłowaniem do ładu i porządku na budowie? Szukasz różnych projektów w całej Holandii, w których możesz wykorzystać swoje podstawowe umiejętności i niezależność? W takim razie BouwMaten zaprasza Cię do dołączenia do naszej sieci profesjonalistów. Łączymy samozatrudnionych profesjonalistów z wiodącymi projektami budowlanymi, łącząc swobodę samozatrudnienia ze stabilnością niezawodnego partnera.

    Over het bedrijf

    BouwMaten uznaje ważną pracę wykonawców zajmujących się rozliczeniami budowlanymi w zakresie utrzymania bezpieczeństwa i wydajności na placach budowy. Specjalizujemy się w łączeniu freelancerów i projektów budowlanych w całej Holandii, kładąc nacisk na indywidualne podejście i profesjonalne wsparcie. Będąc naszym partnerem, jesteś kimś więcej niż tylko numerem; jesteś istotnym elementem sukcesu każdego projektu.

    Over de functie

    Jako sprzątacz budowlany zzp w naszej sieci będziesz odpowiedzialny za sprzątanie i utrzymywanie placu budowy w czystości, usuwanie odpadów budowlanych i pomoc w prostych zadaniach budowlanych. Odgrywasz kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i produktywności w miejscu pracy poprzez utrzymywanie porządku i czystości.

    Wat bieden wij jou

    • Dostęp do różnorodnych projektów budowlanych w całej Holandii
    • Jasne i uczciwe warunki współpracy
    • Wsparcie administracyjne pomagające w efektywnym zarządzaniu działalnością na własny rachunek
    • Możliwości rozwoju osobistego i rozwoju w branży budowlanej
    • Swoboda niezależnej pracy, z bezpieczeństwem niezawodnej sieci za tobą

    Wat vragen wij van jou

    • Doświadczenie jako pracownik budowlany, najlepiej na zasadzie samozatrudnienia
    • Proaktywna postawa i silne poczucie odpowiedzialności
    • Elastyczność i gotowość do pracy w różnych lokalizacjach w Holandii
    • Niezależne podejście do pracy i umiejętność skutecznej komunikacji z innymi specjalistami budowlanymi
    • Posiadanie ważnego dyplomu VCA jest dodatkowym atutem

    Meer informatie

    Dołącz do BouwMaten i przenieś swoją karierę samozatrudnionego pracownika budowlanego na wyższy poziom. Ciesz się korzyściami płynącymi z samozatrudnienia, będąc jednocześnie częścią sieci, która docenia Twoją ciężką pracę i wkład w branżę budowlaną. Czy jesteś samozatrudnionym pracownikiem budowlanym, którego szukamy? Skontaktuj się z nami już teraz i pomóż budować przyszłość swoją i holenderskiej branży budowlanej