Magazynier / Magazynierka - Deurne, Nederland - InterKadra Sp. z o.o.

    InterKadra Sp. z o.o.
    InterKadra Sp. z o.o. Deurne, Nederland

    3 weken geleden

    Default job background
    STORAGE
    Beschrijving

    Magazynier / Magazynierka

    Miejsce pracy: Deurne

    Rekrutujemy dla

    Dla Naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER

    Lokalizacja: Holandia, Deurne

    Szukamy kandydatów, którzy obecnie przebywają w Holandii ze względu na rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się w biurze siedziby.

    Twój zakres obowiązków

    • Załadunek i rozładunek palet
    • Zbieranie towarów, obsługa skanera ręcznego.
    • Prace magazynowe.
    • Obsługa EPT

    Wymagania pracodawcy

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2.
    • Doświadczenie na magazynie.
    • Prawo jazdy kat. b. od każdego kandydata.

    Pracodawca oferuje

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,64- 15,35 € b/h, wypłacane tygodniowo.
    • Umowa o pracę na warunkach holenderskich.
    • Praca w systemie 2-zmianowym.
    • Zakwaterowanie w pobliżu firmy.
    • Praca na długi okres czasu/na stałe.
    • Możliwość rekrutacji z rodziną, przyjaciółmi.
    • Gwarancja godzin- pełny etat.

    InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.

    Zaufanie do pracowników jest podstawą ich zaangażowania i zaangażowania na rzecz klientów. Inwestuje w talent każdego z pracowników i pozwala ludziom się rozwijać

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowyhc (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).