Vacatures
's-Hertogenbosch

    Operator wózka widłowego bocznego - 's-Hertogenbosch, Nederland - E&A Sp. z o.o.

    E&A Sp. z o.o.
    E&A Sp. z o.o. 's-Hertogenbosch, Nederland

    1 week geleden

    Default job background
    STORAGE
    Beschrijving

    Operator wózka widłowego bocznego

    Miejsce pracy: s-Hertogenbosch

    Rekrutujemy dla

    Centrum dystrybucyjne ID Logistics ma swoją siedzibę w miejscowości s-Hertogenbosch. Firma specjalizuje się w zaopatrywaniu swoich klientów w różnego rodzaju asortyment, najczęściej związany z elektroniką. Praca u klienta odbywa się na stanowisku: operator wózka widłowego bocznego (reachtruck).

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa wózka widłowego bocznego - reachtruck
    • rozdzielenie zamówień do odpowiedniego klienta
    • odstawianie zebranych zamówień na wyznaczone miejsce
    • rozpakowywanie palet, pakowanie oraz sortowanie produktów

    Wymagania pracodawcy

    • certyfikat na wózek widłowy + doświadczenie w magazynach logistycznych jako operator wózka widłowego bocznego
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
    • odpowiedzialność oraz elastyczność
    • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

    Pracodawca oferuje

    • Atrakcyjna stawka godzinowa : 16,27 € brutto/h (stawka bazowa 13,67 € brutto/h + naliczane do godzin podstawowych : dodatek urlopowy 8,33% dochodów brutto i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82% dochodów brutto).
    • dodatki zmianowe: od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 - 00:00 - 20% (13,56 €/h brutto), od poniedziałku do piątku w godzinach od 00:00 - 06:00 - 40% (15,82 €/h brutto)
    • możliwość wyjazdu solo, w parach albo w większych grupach
    • będąc kierowcą zyskujesz 150 euro w ciągu 8 tygodni
    • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
    • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
    • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
    • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
    • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
    • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
    • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
    • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
    • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

    E&A (nr KRAZ 385) to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu

    Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy

    Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

    Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na , zapraszamy

  • E&A Sp. z o.o. Utrecht, Nederland STORAGE

    Operator wózka widłowego bocznego · Miejsce pracy: TholenRekrutujemy dla · Firma zajmuje się kompletacją, pakowaniem, zwrotami oraz obsługą działów z asortymentem ogrodniczym oraz medycznym. (dział ogrodniczy - rzeczy z firmy - black&decker shop oraz dział z artykułami medycznymi ...

  • COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O. Breda, Nederland

    Operator wózka widłowego bocznego · Miejsce pracy: BredaTwój zakres obowiązków · Obsługa wózka widłowego bocznego · Wypełnianie pustych lokacji na magazynie · Przewożenie palet z towarem · Zbieranie zamówień za pomocą listy · Inne prace magazynowe · Wymagania pracodawcy · Znajom ...

  • Metaal Flex Poland Sp z. o.o. Hapert, Nederland STORAGE

    Operator bocznego wózka widłowego · Miejsce pracy: HapertRekrutujemy dla · swojego klienta z branży metalurgicznej. · Twój zakres obowiązków · praca na magazynie zakładu produkującego części samochodowe, · odbieranie materiałów od dostawców - rozładunek samochodów ciężarowych, · ...