Vacatures
Rotterdam

    Wulkanizator - Rotterdam - office people Poland Sp.z.z.o.

    Default job background
    Beschrijving

    Über uns

    W office people codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

    Jakie kwalifikacje należy posiadać?

    • Wymagana minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Mile widziane pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako mechanik samochodowy

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Do Twoich obowiązków należeć będzie wymiana opon z zimowych na letnie.
    • Dla pracowników z pierwszym doświadczeniem jako mechanicy samochodowi możliwość rozwoju w tym kierunki wraz ze wzrostem stawki.

    Co oferujemy?

    • Stawkę miesięczną 2370€ brutto
    • Umowę o pracę z gwarancją 40h tygodniowo
    • Dla chętnych zakwaterowanie w cenie 120€/tyg
    • Transport do pracy
    • Możliwość rozwoju i doszkolenia na stanowisku mechanika

    Dane kontaktowe

    office people Personalmanagement GmbH

    Natalia Głuszek

    T:
    Mielżyńskiego 14
    Poznań