Pracownik produkcji - Almere, Nederland - Dujob

    Dujob
    Dujob Almere, Nederland

    2 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Nasza firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków i urządzeń medycznych pod markami własnymi markami. Jako pracownik produkcji będziesz pracować w naszych nowoczesnych pomieszczeniach ,,czystych w Almere.

    Czy jesteś entuzjastycznym pracownikiem produkcji, którego szukamy? Czy posiadasz niezbędną znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego?"Aplikuj teraz i zostań częścią naszego entuzjastycznego zespołu w ekscytującym świecie przemysłu kosmetycznego

    Functieomschrijving

    Jako asystent produkcji będziesz odgrywać kluczową rolę w naszej produkcji. Będziesz odpowiedzialny za pomoc przy różnych genomach, aby zapewnić, że nasi potentaci staną się potężni z precyzją. Twoje zadania obejmują:

    • Pomoc w kontrolowaniu i ważeniu surowców.
    • Pomoc w produkcji zgodnie z procedurami i parametrami.
    • Pomoc w obsłudze i konfigurowaniu różnych linii produkcyjnych.
    • Przyczynianie się do zapewnienia ciągłości i jakości produkcji.
    • Pomoc w wypełnianiu dokumentacji produkcyjnej i dzienników.
    • Zwracanie uwagi na postęp procesu i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów.
    • Przyczynianie się do nabywania maszyn i obszarów produkcyjnych.

    Functie-eisen

    Poszukujemy zmotywowanego asystenta produkcji, który jest chętny do nauki i rozwoju w branży kosmetycznej. Doświadczenie nie jest wymagane, ale musisz być dokładny, zorientowany na wyniki i pracować w zespole. Chętnie pracujesz w systemie zmianowym i jesteś otwarty na nowe wyzwania. Posługujesz się językiem niderlandzkim lub angielskim.

    Arbeidsvoorwaarden

    Jako pracownik produkcji będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności w stymulującym środowisku. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 2200 do 2400 euro miesięcznie, w zależności od doświadczenia i kompetencji. Dołączysz do szybko rozwijającej się firmy z przyjemną atmosferą pracy.

    Szczegóły oferty pracy:

    • Wynagrodzenie: € 2,200 - € 2,400 miesięcznie
    • Godziny pracy: 40 godzin tygodniowo
    • Poziom wykształcenia: Brak szczególnych wymagań
    • Rodzaj umowy: Stała
    • Poziom doświadczenia: Junior
    • Wymagany język: niderlandzki lub angielski

    Godziny pracy:

    • 40 godzin tygodniowo
    • Możliwość pracy zmianowej