Vacatures
Breda

    Cieśla betonowy - Breda, Nederland - BouwMaten

    BouwMaten
    Default job background
    Beschrijving

    Czy jesteś doświadczonym samozatrudnionym cieślą betonowym poszukującym ambitnych projektów w całej Holandii? Szukasz współpracy, w której Twoje doświadczenie w konstrukcjach betonowych jest kluczowe, a Ty zachowujesz swobodę pracy na własny rachunek? W takim razie BouwMaten szuka właśnie Ciebie. Łączymy wykwalifikowanych samozatrudnionych cieśli betonowych z wiodącymi projektami budowlanymi w całym kraju, oferując w ten sposób wyjątkową okazję do połączenia przedsiębiorczości z bezpieczeństwem.

    Over het bedrijf

    BouwMaten jest łącznikiem między niezależnymi cieślami betonowymi a wiodącymi projektami budowlanymi w Holandii. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia kunsztu i niezależności naszych pracowników i staramy się stworzyć środowisko, w którym te aspekty są cenione i wspierane. Z nami nie jesteś numerem, ale cenionym partnerem. Nasze podejście opiera się na elastyczności, osobistej uwadze i profesjonalnym wsparciu, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej: budowaniu.

    Over de functie

    Jako cieśla betonowy zzp w naszej sieci będziesz brać udział w różnych projektach budowlanych, od budowy fundamentów po wznoszenie złożonych konstrukcji betonowych. Twoja wiedza i doświadczenie w zakresie przepisów bezpieczeństwa i ochrony środowiska na placu budowy są niezbędne do pomyślnego i zgodnego z wytycznymi ukończenia każdego projektu.nstrukcji betonowych wykonują Państwo na podstawie rysunków dla nowych budynków, ale także dla mostów i wiaduktów. Kładziesz również szerokie podłogi płytowe i zajmujesz się ustawianiem wymiarów i wykonywaniem rusztowań.

    Wat bieden wij jou

    • Jasna i uczciwa współpraca oparta na przejrzystych umowach
    • Wsparcie administracyjne dla sprawnego działania
    • Możliwości rozwoju osobistego i specjalizacji
    • Swoboda niezależnej pracy przy wsparciu profesjonalnej sieci kontaktów

    Wat vragen wij van jou

    • Udokumentowane doświadczenie jako cieśla betonowy, najlepiej na zasadzie samozatrudnienia
    • Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie ciesielstwa betonowego
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i ważnego dyplomu VCA
    • Profesjonalista z dbałością o szczegóły i silnym naciskiem na jakość
    • Ktoś, kto stawia bezpieczeństwo pracy na pierwszym miejscu
    • Elastyczność i niezależne podejście do pracy

    Meer informatie

    Zostań częścią BouwMaten i przekonaj się, jak samozatrudnienie wchodzi na wyższy poziom, jednocześnie korzystając z bezpieczeństwa i wsparcia silnej sieci. Wykorzystaj swoje umiejętności jako samozatrudniony cieśla betonowy w projektach, które naprawdę robią różnicę. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie? Skontaktuj się z nami już teraz i pomóż nam budować przyszłość Twoją i holenderskiego sektora budowlanego

  • BouwMaten

    Cieśla betonowy

    18 uur geleden

    BouwMaten Breda, Nederland

    Czy jesteś zmotywowanym pracownikiem budowlanym gotowym zakasać rękawy? Szukasz miejsca pracy, w którym Twoje umiejętności i ciężka praca są nie tylko doceniane, ale także dają możliwość rozwoju? Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy masz już wieloletnie ...

  • fleox

    Cieśla Szalunkowy

    1 dag geleden

    fleox Breda, Nederland

    Functieomschrijving · Szukasz pracy jako Cieśla Szalunkowy? W kompleksie biznesowymo powierzchni ponad m2 będziesz pracować przy różnychprojektach użytkowych. Oprócz budynków zostanie zapewnionawystarczająca ilość miejsc parkingowych i możesz liczyć na ponad200 miejsc. Twoja prac ...

  • fleox

    Functieomschrijving · Szukasz pracy jako Cieśla Szalunkowy? W kompleksie biznesowym o powierzchni ponad m2 będziesz pracować przy różnych projektach użytkowych. Oprócz budynków zostanie zapewniona wystarczająca ilość miejsc parkingowych i możesz liczyć na ponad 200 miejsc. Twoja ...