Vacatures
Kessel

    Praca przy czyszczeniu namiotów - Kessel, Nederland - Grupa Progres

    Grupa Progres
    Grupa Progres Kessel, Nederland

    4 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Hej Mamy super ofertę pracy dla Ciebie Jesteśmy polską spółką działającą w branży produkcji i poszukujemy osoby na stanowisko: Praca przy czyszczeniu namiotów. Lokalizacja? Kessel - Holandia Przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra

    Opis stanowiska:

    Dzięki tej pracy będziesz mógł poczuć się jak za kierownicą, bo to Ty będziesz odpowiedzialny za czyszczenie namiotów. To Ty będziesz dbał o to, aby wszystko było idealnie czyste i gotowe na kolejne wydarzenia. W naszej firmie liczymy na Twoje zaangażowanie i chęć nauki

    Kilka słów o nas:

    Jesteśmy polską firmą, która z pasją podchodzi do wyszukiwania odpowiednich pracowników dla naszych klientów. Tworzymy niepowtarzalną atmosferę pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniany. Nasza branża to produkcja, ale nie jesteśmy typowym producentem. Stawiamy na innowacje i ciągły rozwój.

    Wymagania:

    • Chęć do pracy
    • Sumienność i dokładność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i wynagrodzenie w euro 16,50 euro/h
    • Nadgodziny w zależności od dnia tygodnia.
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Czym będziesz się zajmował ?

    • czyszczenie namiotów,
    • suszenie i składania namiotów
    • kontrola jakości i obsługa maszyn np. piorących
    • klejenie namiotów specjalną taśmą, przygotowanie do wysyłki, pracę porządkowe

    Nie zwlekaj Aplikuj przez formularz i dołącz do nas już dziś Czekamy na Ciebie

    Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu.

    Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.