Customer Support and Production Planner - Zwolle, Nederland - Harman International

Harman International
Geverifieerd bedrijf
Zwolle, Nederland

1 week geleden

Daan Van den Berg

Geplaatst door:

werver van beBee

Beschrijving
Location:

- HU_Szekesfehervar_Holland fasor
- Additional Location:

- Szekesfehervar, Hungary
- Job Family:

- Manufacturing
- Worker Type Reference:

- Regular - Permanent
- Pay Rate Type:

- Salary
- JOB ID:

- R

**Description & Requirements**:

- Feladatok:
- Termelési logisztikai tervezése (napiterv, középtávú terv, gyártási kapacitás tervezése)
- Vevői igény szerinti kiszállítások ütemezése
- Félkész-, késztermékek diszpóadatainak beállítása, folyamatos katbantartása
- RR alapadatok ápolása SAP-ban
- "0" szériás feladatok logisztikai kezelése
- Nyitott megrendelések karbantartása
- Szállítási elmaradások elemzése
- Közreműködés a leltár sikeres lebonyolításában
- Félkész-, késztermékek készletének karbantartása
- Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség;
- 2-3 éves logisztikai tapasztalat, gyártástervezés, vevői kapcsolattartás területén, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
- Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
- Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP előny);
- MS Office ismeret (Excel);
- Stressztűrő képesség;
- Csapatmunkára való képesség.
- Amit kínálunk:
- Pályakezdők számára mentor programban való részvétel 1 éven keresztül;
- Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
- Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
- Home office lehetőséggel is élhetsz
- Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk (45 km-t meghaladó távolság esetén)
- Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
- Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
- Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL, AKG, HARMAN Kardon) termékekre
- HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.

Meer banen van Harman International