Vacatures
Aalsmeer

    Blacharz Izolacji - Aalsmeer, Nederland - Central Job

    Central Job
    Central Job Aalsmeer, Nederland

    6 dagen geleden

    Default job background
    Voltijd
    Beschrijving
    Czy jesteś doświadczonym blacharzem z doświadczeniem w pracach izolacyjnych? Nasz klient, wiodąca firma w Aalsmeer, poszukuje zmotywowanego blacharza z doświadczeniem w izolacji.

    Opis stanowiska pracy: - Odpowiedzialny za wykonywanie prac izolacyjnych na różnych projektach.

    - Samodzielne nakładanie materiałów izolacyjnych na różne konstrukcje blaszane.

    - Dostosowywanie i obróbka materiałów izolacyjnych.

    - Dokładne przestrzeganie rysunków technicznych i specyfikacji.

    Over de opdrachtgever Isolatiebedrijf Kerofen: Meerdere Locaties; Makkum, Aalsmeer (grootste locatie) & Papendrecht Eisen Wymagania: - Doświadczenie jako blacharz, najlepiej przy pracach izolacyjnych.

    - Doskonała znajomość różnych materiałów izolacyjnych i technik izolacyjnych.

    - Zrozumienie rysunków technicznych i specyfikacji.

    - Zdolność do samodzielnej pracy i odpowiedzialności.

    - Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

    Co oferujemy: - Pełne wyzwań stanowisko w wiodącej firmie.

    - Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.

    - Możliwości rozwoju osobistego.

    - Przyjemne środowisko pracy ze zmotywowanymi współpracownikami.

    Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie jako blacharz izolacji, aplikuj już teraz Czekamy na Twoją aplikację i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  • Central Job

    Blacharz Izolacji

    1 dag geleden

    **Opis stanowiska pracy**: · - Odpowiedzialny za wykonywanie prac izolacyjnych na różnych projektach. · - Samodzielne nakładanie materiałów izolacyjnych na różne konstrukcje blaszane. · - Dostosowywanie i obróbka materiałów izolacyjnych. · - Dokładne przestrzeganie rysunków techn ...