Tokarz CNC - Nijkerk, Nederland - COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

    COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.
    COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O. Nijkerk, Nederland

    4 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Tokarz CNC

    Miejsce pracy: Nijkerk

    Obowiązki:

    • Kompleksowa obsługa tokarki CNC
    • Wprowadzanie korekt do programów
    • Produkcja elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
    • Kontrola jakości obrabianych elementów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na tokarkach CNC
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie: od 540€ netto/40h (po odliczeniu podatków, ubezpieczenia i mieszkania)
    • Wypłatę co tydzień na konto
    • Zakwaterowanie z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
    • Zwroty kosztów paliwa lub samochód służbowy
    • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
    • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
    • Opieka polskich koordynatorów
    • Dostęp do portalu z dokumentami i paskami wypłat

    Stawka:

    od 540€ netto/40h

    Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferuje pracę w różnych branżach, zarówno produkcji, jak i technice. Zawsze konsekwentna w działaniach dla lepszych wyników.

    Pamiętaj: dołącz klauzulę zgodności RODO