Vacatures
Venlo

    Mechanik naczep ciężarowych - Venlo, Nederland - COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

    Default job background
    TECHNICAL-SERVICE
    Beschrijving

    Mechanik naczep ciężarowych

    Miejsce pracy: Venlo

    Obowiązki w tej roli:

    • Diagnostyka i naprawa naczep
    • Remonty oraz konserwacja podwozia pojazdów
    • Wymiany eksploatacyjne, takie jak oleje, płyny i filtry

    Wymagania pracodawcy:

    • Doświadczenie jako mechanik pojazdów samochodowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Prawo jazdy kategorii B (posiadanie samochodu prywatnego mile widziane)

    Co otrzymasz:

    • Wynagrodzenie: 550€ netto za 40 godzin tygodniowo - kwota po odliczeniu podatków, ubezpieczenia i zakwaterowania
    • Wypłaty co tydzień na konto
    • Zakwaterowanie: pokoje 1-osobowe z certyfikatem SNF
    • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
    • Wsparcie koordynatorów
    • Dostęp do platformy z dokumentacją i harmonogramami

    Stawka godzinowa:

    550€ netto za 40 godzin pracy

    Firma Covebo Work Office

    Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office to doświadczony partner w rekrutacji pracowników do pracy w Holandii, oferujący zatrudnienie w różnych sektorach. Elastyczne podejście i skuteczne działania pozwalają osiągać coraz lepsze rezultaty.

    Pamiętaj, aby zawrzeć klauzulę związku z ochroną danych osobowych i przetwarzaniem ich przez firmę Covebo Work Office we wniosku.