Vacatures

    Mechanik aut ciężarowych i naczep - Botlek, Nederland - OTTO Special Staffing

    OTTO Special Staffing
    OTTO Special Staffing Botlek, Nederland

    1 week geleden

    Default job background
    pełny etat
    Beschrijving
    Firma jest liderem na rynku w dostarczaniu klientom transportu i logistyki usług wynajmu, leasingu i zapewniają wartość dodaną sprzętu i serwisu, oferują swoich klientom organizację przesyłek i transportów w całej Europie i Kanadzie. Ich usługi obejmują konserwację, naprawę, pomoc drogową, zarządzanie zgodnością i rozwiązania do śledzenia zasobów.

    Jako mechanik aut ciężarowych i naczep jesteś odpowiedzialny za kontrolę, rozwiązywanie problemów i naprawę systemów i komponentów półciężarówek i przyczep, wykonywanie zapobiegawczych środków konserwacji półciężarówek i przyczep, montaż i demontaż części przyczep, sprawdzanie i naprawa układów hamulcowych, elektrycznych i hydraulicznych, a także testowanie wszystkich układów i urządzeń pod kątem problemów z wydajnością.

    Będziesz pracował od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 17:00. Możesz negocjować godziny pracy z firmą, jest możliwość rozpoczęcia pracy wcześniej. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.

    Dla nowych pracowników firma oferuje BONUS w wysokości 250 € netto. Wszyscy nowi pracownicy otrzymają go po 4 tygodniach pracy

    Podczas pierwszych dni pracy otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego profesjonalnego zespołu jako mechanik aut ciężarowych i naczep

    Benefity
    • Płatności na czas

    • Płatności tygodniowe

    • Gwarantowane godziny pracy

    • Zorganizowane zakwaterowanie

    • Transport do/z pracy

    • Ubezpieczenie zdrowotne

    • Program lojalnościowy

    • Rekrutacja online

    • Aplikacja MyOTTO

    • Pomoc 24/7

    Obowiązki
    • Testowanie systemów

    • Naprawa systemów

    • Sprawdzanie części

    • Wymiana części

    • Montaż części

    • Naprawa przyczep

    Wymagania
    • Posiadasz tzw. zaplecze techniczne

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B

    • Dostępność na dłuższy okres

    • Znajomość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego

    Wynagrodzenie
    • €14,72-17,50 za godzinę