Vacatures

    Technik utrzymania ruchu/Elektromechanik - Landgraaf, Nederland - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Landgraaf, Nederland

    1 dag geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • usuwanie (naprawa) problemów w obszarze produkcji oraz przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń,
    • modernizacja i ulepszanie maszyn,
    • aktywne uczestnictwo w instalacji i uruchomieniu maszyn,
    • codzienne interwencje mające na celu maksymalne zapobieganie/ograniczanie przestojów.

    Wymagamy:

    • wykształcenie z zakresu elektrotechniki lub mechatroniki,
    • minimum 2-letnie doświadczenie w konserwacji maszyn w przemysłowym środowisku produkcyjnym,
    • znajomość systemów PLC (Siemens S7, mile widziane również doświadczenie ze sterownikami Allen Bradley, Lenze lub LOGO),
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe od €3000 do €3600 brutto,
    • dodatki zmianowe,
    • zwrot kosztów dojazdu do pracy,
    • możliwość dalszego rozwoju i uczenia się w pracy,
    • budżet szkoleniowy,
    • dla osób nie posiadających własnego lokum na terenie Holandii oferujemy pełną pomoc oraz asystę w pozyskaniu własnego zakwaterowania,
    • oferujemy pełną pomoc w załatwieniu wszelkich czynności administracyjnych niezbędnych do podjęcia legalnej pracy na terenie Holandii.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

    Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu:

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.