Vacatures
Enschede

    CNC Operator tokarki - Ens, Nederland - Dujob

    Dujob
    Dujob Ens, Nederland

    3 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Organizacja, która znajduje się na Noordoostpolder, ma prawie 40-letnią historię. W ciągu tych 40 lat stali się prawdziwym liderem na rynku narzędzi rolniczych i przemysłowych, takich jak przedni podnośnik, napędy i gumowe systemy pasów. Organizacja znajduje się w jednym miejscu, w którym opracowuje wszystkie produkty, co oznacza, że ​​wszystkie linie w różnych działach są bardzo krótkie. Posiadają własną fabrykę stali, w której wytwarzają własne wyroby, półprodukty, produkty końcowe oraz dla osób trzecich. Są znani jako pracodawca, który inwestuje w środowisko technologiczne dla swoich ponad 315 pracowników.

    Sukces organizacji to połączenie odpowiedniej jakości własnej, innowacji i procesów produkcyjnych. We wszystkim organizacja dąży do 100% niezawodności, dlatego jako wymagania użytkowników stosuje również najsurowsze standardy jakości. Firma wciąż inwestuje w swoich pracowników, technologię, zrównoważony rozwój i wydajność. Każdy chce pracować w takiej firmie, prawda?

    Functieomschrijving

    W dziale tokarskim zajmujesz się obsługą, załadunkiem i zapewnieniem płynnej pracy tokarek CNC. Jest to praca kluczowa, ponieważ te tokarki CNC nieprzerwanie wykonują małe i seryjne prace oraz produkcję seryjną. W tej funkcji pracujesz z nowoczesnymi tokarkami, które są zarówno obsługiwane, jak i bezobsługowe. Tokarki te pochodzą zarówno z Okuma, jak i Emag. Może masz doświadczenie przy podobnych maszynach, to obróbka nie powinna stanowić dla Ciebie problemu. Przeprowadzasz również kontrole produkcyjne w celu zagwarantowania jakości, uczestniczysz w optymalizacji programu z programistą CNC i obsługujesz tokarki CNC.

    Na tym stanowisku masz pewną odpowiedzialność za tokarki ale to oczywiście nie stanowi dla ciebie żadnego problemu.

    Functie-eisen

    • (MBO) Szkoła średnia w kirunku technicznym;

    • Znajomość obróbki CNC;

    • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

    • Kilkuletni staż pracy na porównywalnym stanowisku;

    • Elastyczne i oparte na współpracy podejście;

    • Dokładne i bezpieczne podejście do pracy;

    • Motywacja.

    Arbeidsvoorwaarden

    • wymagająca i odpowiedzialna pozycja w rozwijającej się firmie;

    • Nieformalna atmosfera pracy w całej organizacji;

    • Dobre warunki pracy;

    • Najlepsze możliwości szkoleniowe;

    • 36-godzinny tydzień pracy (4 razy 9 godzin) w systemie 2-zmianowym.

    • Wynagrodzenie w wysokości 220 – 3500 euro.