Vacatures
Venlo

    Operator wózka widłowego różnych typów - Venlo, Nederland - Jupiter Polska

    Jupiter Polska
    Jupiter Polska Venlo, Nederland

    2 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Operator wózka widłowego różnych typów

    Miejsce pracy: Venlo

    Twój zakres obowiązków

    • Zatrudnimy operatorów wózków widłowych różnych typów do pracy w magazynach w Holandii. Zapewniamy dojazd z Polski, zakwaterowanie, ubezpieczenie, bezpłatny transport do pracy. Mamy oferty dla par i dla singli.
    • Podczas rozmowy telefonicznej przekażemy pełną informację o ofertach.
    • Zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego (typ wózka zależny od posiadanego certyfikatu operatora wózka).

    Nasze wymagania

    • certyfikat operatora wózka
    • motywacja do pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność do pracy na dłuższy czas
    • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Mile widziane

    • mile widziane zaświadczenie o niekaralności lub podpisana klauzula niekaralności

    To oferujemy

    • zakwaterowanie
    • pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii
    • pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
    • pracę w renomowanej i stabilnej firmie na dłuższy czas
    • wynagrodzenie w systemie tygodniowym
    • darmowy transport do pracy (dla kierowców dodatkowo 100 euro za dowóz pracowników)
    • dla osób które nie ukończyły 20 lat - darmowe mieszkania
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • dodatki urlopowe i wakacyjne
    • stawka 12-13 € (z dodatkami)
    • osoby posługujące się angielskim i mające praktykę jako operatorzy wózków widłowych, jednak nieposiadające odpowiednich dokumentów, mogą skorzystać z kursu na operatora, którego koszty pokrywa Jupiter Polska

    Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • elastyczny czas pracy
    • mieszkanie służbowe
    • dofinansowanie dojazdów do pracy

    Agencja Pracy Tymczasowej Jupiter to 25 lat doświadczenia w rekrutacji. Szukamy pracowitych ludzi, chcących zarobić. Doceniamy i nagradzamy premiami sumienność i zaangażowanie. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia w pracy w dużych, międzynarodowych magazynach. Praca może być na krótszy (minimum 6 tyg.) lub dłuższy czas. Czekamy na Państwa CV lub kontakt telefoniczny

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)