Vacatures
Aalsmeer

    Lucrător în Tablă Izolație - Aalsmeer, Nederland - Central Job

    Central Job
    Central Job Aalsmeer, Nederland

    6 dagen geleden

    Default job background
    Voltijd
    Beschrijving
    Aveți experiență ca muncitor în tablă cu experiență în lucrări de izolație? Clientul nostru, o companie de top din Aalsmeer, caută un lucrător în tablă motivat, cu experiență în domeniul izolațiilor.

    Descrierea postului: - Responsabil pentru efectuarea lucrărilor de izolație în diverse proiecte.

    - Aplicarea independentă a materialului de izolație pe diverse structuri din tablă.

    - Personalizarea și prelucrarea materialelor de izolație.

    - Urmărirea cu exactitate a desenelor și specificațiilor tehnice.

    Over de opdrachtgever Compania de izolații Kerofen: mai multe locații; Makkum, Aalsmeer (cea mai mare locație) și Papendrecht Eisen Cerințele postului: - Experiență ca muncitor în domeniul construcțiilor metalice, de preferință cu lucrări de izolație.

    - Cunoașterea excelentă a diferitelor materiale și tehnici de izolare.

    - Înțelegerea desenelor și specificațiilor tehnice.

    - Capacitatea de a lucra independent și de a-și asuma responsabilități.

    - Bune abilități de comunicare și spirit de echipă.

    Ce oferim: - O poziție provocatoare în cadrul unei companii de top.

    - Un salariu competitiv, în funcție de experiență și calificări.

    - Oportunități de creștere și dezvoltare personală.

    - Un mediu de lucru plăcut, cu colegi motivați.

    Dacă ești pregătit pentru o nouă provocare ca lucrător în izolații de tablă, aplică acum Așteptăm cu nerăbdare să primim candidatura dumneavoastră și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.

  • Central Job Aalsmeer, Nederland

    **Descrierea postului**: · - Responsabil pentru efectuarea lucrărilor de izolație în diverse proiecte. · - Aplicarea independentă a materialului de izolație pe diverse structuri din tablă. · - Personalizarea și prelucrarea materialelor de izolație. · - Urmărirea cu exactitate a d ...

    AveÈi experienÈÄ ca muncitor în tablÄ cu experienÈÄ în lucrÄri de izolaÈie? Clientul nostru, o companie de top din Aalsmeer, cautÄ un lucrÄtor în tablÄ motivat, cu experienÈÄ în domeniul izolaÈiilor. · ...]] ...