Vacatures
Boxtel

    Malarz proszkowy - Boxtel, Nederland - OTTO Special Staffing

    OTTO Special Staffing
    OTTO Special Staffing Boxtel, Nederland

    5 dagen geleden

    Default job background
    pełny etat
    Beschrijving

    Firma koncentruje się na powłokach ochronnych i obróbce strumieniowo-ściernej, ale także na takich działaniach jak powlekanie proszkowe i zaawansowane powłoki przemysłowe.

    Jako malarz proszkowy jesteś odpowiedzialny za wszystkie czynności związane z nakładaniem powłok. Farba w proszku jest ładowana elektrostatycznie, proszek następnie przyczepia się do elektrostatycznie obciążonego produktu metalowego.

    Będziesz pracować na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku. W jednym tygodniu będziesz pracował od 5:30 - 14:30, a w drugim 14:00 - 23:00. Jednego tygodnia będziesz pracować na poranną zmianę, następnego na popołudniową. Jest możliwość pracy na nadgodziny w soboty, za które otrzymasz dodatki.

    W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, które pozwolą poznać firmę i działania związane z pracą. W firmie istnieje możliwość rozwoju. Uzyskaj szansę na zawarcie umowy. Dołącz do tej drużyny technicznej jako malarz proszkowy

    Benefity
    • Płatności na czas

    • Płatności tygodniowe

    • Gwarantowane godziny pracy

    • Zorganizowane zakwaterowanie

    • Transport do/z pracy

    • Ubezpieczenie zdrowotne

    • Program lojalnościowy

    • Rekrutacja online

    • Aplikacja MyOTTO

    • Pomoc 24/7

    Obowiązki
    • Tworzenie elementów

    • Mieszanie farb

    • Powlekanie części metalowych

    • Natryskiwanie metalowych elementów

    • Sprawdzanie jakości

    • Podnoszenie elementów o różnej wadze

    Wymagania
    • Doświadczenie w podobnej pracy

    • Odpowiedzialność i dokładność

    • Niezależność, ale jednocześnie umiejętność pracy w zespole

    • Gotowość do pracy na zmiany

    • Dostępność na dłuższy okres

    • Znajomość języka angielskiego i/lub języka polskiego

    Wynagrodzenie
    • €15,02 za godzinę

  • OTTO Special Staffing

    Malarz proszkowy

    8 uur geleden

    OTTO Special Staffing Boxtel, Nederland Voltijd

    ObowiązkiTworzenie elementów · Mieszanie farb · Powlekanie części metalowych · Natryskiwanie metalowych elementów · Sprawdzanie jakości · Podnoszenie elementów o różnej wadze · WymaganiaDoświadczenie w podobnej pracy · Odpowiedzialność i dokładność · Niezależność, ale jednocześn ...

  • Match Support

    Malarz proszkowy Breda

    1 week geleden

    Match Support Breda, Nederland

    Opis firmy: Nasz klient to wiodaca firma zlokalizowana w Bredzie, specjalizujaca sie w nakladaniu powlok proszkowych na rózne produkty. Skupia sie na jakosci i zadowoleniu klienta, dazac do przekraczania oczekiwan. Obecnie poszukujemy zmotywowanej i chetnej do nauki osoby, aby wz ...

    Opis firmy:Nasz klient to wiodąca firma zlokalizowana w Bredzie, specjalizująca się w nakładaniu powłok proszkowych na różne produkty. Skupia się na jakości i zadowoleniu klienta, dążąc do przekraczania oczekiwań. Obecnie ...