Vacatures
Oostrum

    Programista CNC - Oostrum, Nederland - OTTO Special Staffing

    OTTO Special Staffing
    OTTO Special Staffing Oostrum, Nederland

    1 week geleden

    Default job background
    pełny etat
    Beschrijving

    Szybko rozwijająca się firma zajmująca się obróbką metali, która koncentruje się na realizacji mniejszych i średnich projektów. Specjalizuje się w produkcji na rynek małych serii, szybkich dostawach i prototypowaniu.

    Jako Programista CNC będziesz odpowiedzialny za programowanie i obsługę około 20 maszyn CNC, w tym Minimil, maszyny do cięcia, HAAS TL 2, VF3, maszyny cobot. Zakres obowiązków obejmuje programowanie, ustawianie i obróbkę części na maszynach sterowanych numerycznie. Będziesz odpowiedzialny za programowanie, konfigurację i obsługę 3- i 4-osiowych maszyn CNC i może być konieczne obsługiwanie kilku maszyn jednocześnie.

    Praca będzie jednozmianowa od poniedziałku do czwartku od 7:30 do 16:30, a w piątki od 7:30 do 14:15. Łącznie praca będzie trwała 40 godzin tygodniowo.

    Przed rozpoczęciem pracy firma przeprowadzi z Tobą rozmowę kwalifikacyjną online, aby lepiej Cię poznać Pierwszego dnia zostaniesz przygotowany i przeszkolony przez firmę, aby zadbać o lepsze zrozumienie procesu i czynności związanych z pracą. Dołącz do tego zespołu jako Programista CNC

    Benefity
    • Płatności na czas

    • Płatności tygodniowe

    • Gwarantowane godziny pracy

    • Zorganizowane zakwaterowanie

    • Transport do/z pracy

    • Ubezpieczenie zdrowotne

    • Program lojalnościowy

    • Rekrutacja online

    • Aplikacja MyOTTO

    • Pomoc 24/7

    Obowiązki
    • Konfigurowanie maszyn

    • Obsługa maszyn

    • Programowanie maszyn

    • Wymiana narzędzi

    • Przygotowywanie zamówień

    • Sprawdzanie jakości

    • Dbanie o miejsce pracy

    • Odczyt rysunków technicznych

    Wymagania
    • Dobra kondycja fizyczna i siła

    • Doświadczenie w pracy jako operator CNC

    • Umiejętność czytania rysunków technicznych

    • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

    • Dostępność przez dłuższy okres

    • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

    Wynagrodzenie
    • €21,50 za godzinę

  • OTTO Special Staffing

    Programista CNC

    6 dagen geleden

    OTTO Special Staffing Oostrum, Nederland Voltijd

    ObowiązkiKonfigurowanie maszyn · Obsługa maszyn · Programowanie maszyn · Wymiana narzędzi · Przygotowywanie zamówień · Sprawdzanie jakości · Dbanie o miejsce pracy · Odczyt rysunków technicznych · WymaganiaDobra kondycja fizyczna i siła · Doświadczenie w pracy jako operator CN ...