Vacatures
Enschede

    Pracownik obróbki metalu - Ens, Nederland - Dujob

    Dujob
    Dujob Ens, Nederland

    5 dagen geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Organizacja, która znajduje się na Noordoostpolder, ma prawie 40-letnią historię. W ciągu tych 40 lat stali się prawdziwym liderem na rynku narzędzi rolniczych i przemysłowych, takich jak przedni podnośnik, napędy i gumowe systemy pasów. Organizacja znajduje się w jednym miejscu, w którym opracowuje wszystkie produkty, co oznacza, że ​​wszystkie linie w różnych działach są bardzo krótkie. Posiadają własną fabrykę stali, w której wytwarzają własne wyroby, półprodukty, produkty końcowe oraz dla osób trzecich. Są znani jako pracodawca, który inwestuje w środowisko technologiczne dla swoich ponad 315 pracowników.

    Sukces organizacji to połączenie odpowiedniej jakości własnej, innowacji i procesów produkcyjnych. We wszystkim organizacja dąży do 100% niezawodności, dlatego jako wymagania użytkowników stosuje również najsurowsze standardy jakości. Wciąż inwestują w swoich ludzi, technologię, zrównoważony rozwój i wydajność.

    Functieomschrijving

    Jako pracownik obróbki metalu (Zetterij) jesteś odpowiedzialny za ilościowo i jakościowo prawidłowe wykonanie wszystkich typowych operacji (okrawanie, prasowanie i walcowanie) na różnych maszynach. Zajmujesz się również administracyjnym przetwarzaniem procesu. Poszukiwany przez nas pracownik przestrzega umów/procedur i wnosi istotny wkład w dobry wizerunek firmy.

    Jeżeli się zdecydujesz na podjęcie u nas pracy, wychodzimy z założenia że gięcie / krawędziowanie pojedynczych elementów, prasowanie i walcowanie płyt i profili oraz prace seryjne sa czynnościami które dają Tobie dużo energi do pracy. Będziesz pisał programy na pracach krawędziowych na początku pod naszym nadzorem.

    Functie-eisen

    Jak to działa? Prosimy o coś od Ciebie, a Ty otrzymujesz od nas dużo w zamian. Dobra oferta, prawda? Więc oczekujemy...

    • Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego.

    • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

    • Elastycznego i opartego na współpracy podejściu.

    • Dokładnegoi bezpiecznego podejścia do pracy.

    • Odpowiedniego zaangażowania i motywacji.

    • Chęć dokształcania się

    • Zainteresownia nowymi technologiami

    Arbeidsvoorwaarden

    • Nieformalna atmosfera pracy z fajnymi kolegami.

    • Pełne wyzwań i odpowiedzialne stanowisko

    • Dobre warunki pracy.

    • Możliwości rozwoju.

    • Tydzień pracy wynoszący 36 godzin (4 razy 9 godzin) na 2 zmiany.

    • Wynagrodzenie w wysokości 2000 – 2500 euro.

  • Dujob Ens, Nederland

    Organizacja, która znajduje się na Noordoostpolder, ma prawie 40-letnią historię. W ciągu tych 40 lat stali się prawdziwym liderem na rynku narzędzi rolniczych i przemysłowych, takich jak przedni podnośnik, napędy i gumowe systemy pasów. Organizacja znajduje się w jednym miejscu, ...