Magazynier w Holandii 13-15 - Deurne, Nederland - InterKadra Sp. z o.o.

    InterKadra Sp. z o.o.
    InterKadra Sp. z o.o. Deurne, Nederland

    3 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER

    Lokalizacja: Holandia, Deurne

    Szukamy kandydatów, którzy obecnie przebywają w Holandii ze względu na rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się w biurze siedziby.

    Magazynier w Holandii 13-15 €

    Numer referencyjny: MAG/03/24/KAT

    Miejsce pracy: Deurne

    ZADANIA:

    • Załadunek i rozładunek palet
    • Zbieranie towarów, obsługa skanera ręcznego.
    • Prace magazynowe.
    • Obsługa EPT

    WYMAGANIA:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2.
    • Doświadczenie na magazynie.
    • Prawo jazdy kat. b. od każdego kandydata.
    • Certyfikat EPT

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,27-15,35 € b/h, wypłacane tygodniowo.
    • Umowa o pracę na warunkach holenderskich.
    • Praca w systemie 2-zmianowym.
    • Zakwaterowanie w pobliżu firmy.
    • Praca na długi okres czasu/na stałe.
    • Możliwość rekrutacji z rodziną, przyjaciółmi.
    • Gwarancja godzin- pełny etat.