Vacatures
Amsterdam

    Monter światłowodów - Amsterdam, Nederland - fleox

    fleox
    Default job background
    Beschrijving
    Functieomschrijving
    Szukasz ciekawego projektu, w którym będziesz miał wiele możliwości rozwoju? Rozpocznij pracę jako Monter światłowodów w firmie specjalizującej się w infrastrukturze podziemnej i lądowej. Będziesz mieć wiele obowiązków, które obejmują
    • Wykonywanie pomiarów OTDR dla spawania i wykańczania światłowodów;
    • Układanie i utrzymywanie kabli i łączy internetowych, CCTV i telekomunikacyjnych;
    • Budowanie nowych sieci, rekonstrukcje i rozbudowy wraz z kolegą.
    Functie-eisen
    Jesteś ambitny? Jako Monter światłowodów będziesz mieć możliwość rozwoju Organizacja jest znana z krótkich linii komunikacji, pracy zespołowej i zaangażowania. Oto, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę jako inżynier światłowodowy:
    • Wykształcenie w kierunku elektrotechniki;
    • Znajomość języka niderlandzkiego;
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii B;
    • Dyplom VCA lub chęć jego uzyskania;
    • Nastawienie na potrzeby klienta i elastyczność.
    Arbeidsvoorwaarden
    Organizacja posiada ponad 100-letnie doświadczenie w branży i jest w pełni zaangażowana w innowacje i opracowywanie inteligentnych, przyszłościowych rozwiązań. Czy widzisz siebie pracującego tutaj jako Monter światłowodów? Oto, co Ci oferujemy:
    • Wynagrodzenie w wysokości od 2422 € do 3050 € brutto miesięcznie (w zależności od doświadczenia zawodowego);
    • Świadczenia dodatkowe, takie jak zwrot kosztów podróży, dni urlopowe i dni ADV;
    • Możliwość otrzymania busa lub samochodu i telefonu służbowego;
    • Szanse rozwoju;
    • Perspektywa stałej umowy w przypadku wzajemnego porozumienia.

  • fleox

    Monter światłowodów

    5 dagen geleden

    fleox Amsterdam, Nederland

    Functieomschrijving · Szukasz ciekawego projektu, w którym będziesz miał wielemożliwości rozwoju? Rozpocznij pracę jako Monter światłowodów wfirmie specjalizującej się w infrastrukturze podziemnej i lądowej.Będziesz mieć wiele obowiązków, które obejmująWykonywanie pomiarów OTDR d ...