Magazynier / Magazynierka - Order piceker - Deurne, Nederland - InterKadra Sp. z o.o.

    InterKadra Sp. z o.o.
    InterKadra Sp. z o.o. Deurne, Nederland

    3 weken geleden

    Default job background
    STORAGE
    Beschrijving

    Magazynier / Magazynierka - Order piceker

    Miejsce pracy: Deurne

    Rekrutujemy dla

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    MAGAZYNIER

    Rozmowa rekrutacyjna odbywa się na miejscy w Holandii.

    Twój zakres obowiązków

    • rozładunek kontenerów
    • układanie produktów na paletach
    • przewożenie palet
    • odbiór towarów, kompletacja produktów za pomocą skanera ręcznego
    • przygotowanie paczki do wysyłki
    • obsługa wózków EPT i nie tylko

    Wymagania pracodawcy

    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • język angielski na poziomie komunikatywnym
    • prawo jazdy

    Pracodawca oferuje

    • pracę w oparciu o umowę holenderską;
    • tygodniowe wynagrodzenie
    • Helmond - stawka €13,64/godz (praca na jedną zmianę)
    • dodatek za nadgodziny 100%
    • zwrot kosztów dojazdu
    • opieka koordynatora
    • zorganizowanie mieszkania jeśli będzie taka potrzeba

    Benefity

    • ubezpieczenie na życie

    InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.

    Zaufanie do pracowników jest podstawą ich zaangażowania i zaangażowania na rzecz klientów. Inwestuje w talent każdego z pracowników i pozwala ludziom się rozwijać

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowyhc (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).