Vacatures
Rotterdam

    Monter Izolacji Industrialnych - Rotterdam, Nederland - fleox

    fleox
    fleox Rotterdam, Nederland

    Gevonden in: Talent NL C2 - 5 dagen geleden

    Default job background
    Beschrijving
    Functieomschrijving
    Jako Monter Izolacji Industrialnych dołączysz do europejskiej firmy z ponad stuletnim doświadczeniem w inżynierii i konserwacji Siedziba firmy znajduje się w porcie w Rotterdamie. Dołączysz do zespołu, z którym będziesz dużo pracować. Możesz również otrzymać szansę kierowania zespołem przy niektórych projektach Do Twoich obowiązków należeć będzie:
    • Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie wszystkich wspólnych prac związanych z materiałami izolacyjnymi u różnych klientów przemysłowych;
    • Usuwanie starej folii i obróbka powierzchni, która ma być izolowana;
    • Obróbka materiału izolacyjnego, na przykład poprzez przycinanie go na żądaną długość i szerokość;
    • Nakładanie materiału izolacyjnego i mocowanie go za pomocą różnych elementów złącznych;
    • Izolowanie rur, zbiorników, kotłów itp. przy użyciu wszystkich materiałów izolacyjnych;
    • Mierzenie wszelkich prac i w razie potrzeby sporządzanie szkiców/rysunków oraz wybieranie odpowiednich materiałów.
    Functie-eisen
    Jako monter izolacji industrialnych ważne jest, aby wykonywać swoją pracę dokładnie. Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania i rozpoznajesz siebie w poniższych punktach? W takim razie szukamy właśnie Ciebie.
    • Masz doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;
    • Rozmawiasz w języku obcym;
    • Posiadasz ważne VCA lub chcesz je uzyskać;
    • Masz wiedzę na temat instalacji i konserwacji.
    Arbeidsvoorwaarden
    Jako monter izolacji industrialnych otrzymujesz różne możliwości awansu i szkolenia. Ponadto oferujemy:
    • Wynagrodzenie w wysokości od 2120 € do 2735 € brutto miesięcznie (w zależności od doświadczenia zawodowego);
    • Zwrot kosztów podróży i program emerytalny zgodnie z CAO;
    • Dni ATV i urlop zgodnie z CAO Metaal & Techniek;
    • Perspektywa vast kontraktu;
    • Możliwość korzystania z busa służbowego i narzędzi.

  • fleox

    Monter Izolacji Industrialnych

    Gevonden in: Talent NL C2 - 4 dagen geleden

    Functieomschrijving · JakoMonter Izolacji Industrialnych dołączysz do europejskiej firmy zponad stuletnim doświadczeniem w inżynierii i konserwacji Siedzibafirmy znajduje się w porcie w Rotterdamie. Dołączysz do zespołu, zktórym będziesz dużo pracować. Możesz również otrzymać sza ...

  • fleox

    Młodszy Monter Izolacji Industrialnych

    Functieomschrijving · Czy chciałbyś zostać wyszkolony na Młodszego Montera Izolacji Przemysłowych? Dołączysz do europejskiej firmy specjalizującej się w budownictwie cywilnym i przemysłowym, inżynierii i usługach. Firma ma ponad stuletnie doświadczenie w tej dziedzinie Twoje obow ...