Pracownik produkcji szkła - Lopik, Nederland - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Lopik, Nederland

    2 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres zadań:

    • cięcie i klejenie szła zgodnie z niestandardowymi specyfikacjami,
    • wykorzystanie maszyn i przyssawek, w celu podniesienia ciężkich przedmiotów,
    • nadzorowanie bezpieczeństwa i działania procesów produkcyjnych, poprzez kontrolę umieszczanych produktów.

    Wymagania:

    • umiejętność pracy z delikatnymi produktami szklanymi,
    • umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy,
    • wykonywanie podstawowych zadań związanych z konserwacją maszyn, takich jak wymiana czujników lub ostrzy,
    • umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie min. B1,
    • wysoka motywacja i chęć nauki,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane posiadanie samochodu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
    • wynagrodzenie od 440 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia),
    • zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
    • pracę w systemie dwuzmianowym (5:00-14:00, 14:15-23:15),
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
    • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

    Miejsce pracy: Lopik (Holandia)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.