Pracownik magazynowy hurtowni - Dordrecht, Nederland - COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

    Default job background
    STORAGE
    Beschrijving

    Pracownik magazynowy hurtowni

    Miejsce pracy: Dordrecht

    Twój zakres obowiązków

    • Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego artykułów spożywczych lub biurowych
    • Praca odbywa się w sklepie, magazynie oraz w chłodni(-6°C ) i mroźni (-18°C )
    • Obsługa klientów sklepu (odpowiadanie na pytania klientów dotyczące poszczególnych artykułów)
    • Wykonywanie innych czynności magazynowych zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa

    Wymagania pracodawcy

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poziom min. B2
    • Doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień będzie dodatkowym atutem

    Mile widziane

    • Mile widziane prawo jazdy kat. B

    Pracodawca oferuje

    • Stawka: 13,81€ brutto/h
    • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
    • Praca w systemie dwu i trzyzmianowym
    • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
    • Ubezpieczenie
    • Transport do pracy (rower lub samochód)
    • Opieka polskich koordynatorów
    • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
    • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

    Stawka

    • 13,81€ brutto/h

    COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

    Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

    Pamiętaj aby dołączyć klauzulę:Zgodnie z Art. 26 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych i w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO): Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Covebo Work Office, w szczególności przez Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.