Vacatures
Rhenen

    Operator Prasy Krawędziowej CNC - Rhenen, Nederland - PRAN Sp. z o.o.

    PRAN Sp. z o.o.
    PRAN Sp. z o.o. Rhenen, Nederland

    1 week geleden

    Default job background
    PRODUCTION
    Beschrijving

    Operator Prasy Krawędziowej CNC

    Miejsce pracy: Rhenen

    Rekrutujemy dla

    Poszukujemy Operatorów prasy krawędziowej CNC z doświadczeniem w produkcji metalowych części i komponentów. Wymagamy umiejętności programowania i obsługi prasy krawędziowej CNC oraz dobrej znajomości rysunku technicznego i materiałoznawstwa. Ponadto, oczekujemy, że kandydaci będą przestrzegać norm bezpieczeństwa i jakości w swojej pracy. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zachęcamy do złożenia aplikacji. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły oferty pracy.

    Twój zakres obowiązków

    • To będziesz robić:
    • obsługiwać oraz programować prasę krawędziową CNC (Safan/ Trumpf/ LVD)
    • wymieniać i obsługiwać narzędzia
    • pracować w systemie jednozmianowym z możliwością zdobycia nadgodzin (50h/ tydzień)
    • pracować w krótkich i długich seriach oraz na detalach różnej wielkości
    • pracować na podstawie rysunku technicznego
    • dbać o porządek na stanowisku pracy

    Wymagania pracodawcy

    • doświadczenie w pracy jako operator i programista prasy krawędziowej CNC (minimum 3 lata)
    • doświadczenie przy obróbce metalu
    • znajomość rysunku technicznego
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dyspozycyjność na dłuższy czas
    • prawo jazdy
    • dokładność i precyzja

    Pracodawca oferuje

    • wynagrodzenie od € netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia
    • legalną pracę na holenderskich warunkach
    • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
    • jednoosobowy pokój
    • tygodniowy system wynagrodzenia
    • opiekę koordynatorów
    • pracę na długi okres

    PRAN to skrót od Professional Recruitment Agency Netherlands – Profesjonalna Agencja Rekrutacyjna (szukająca osób do pracy) w Holandii.

    Mamy 4 biura – jedno w Holandii i trzy w Polsce.

    W PRAN znajdziesz wiele atrakcyjnych i bezpiecznych ofert.

    Nasi rekruterzy do każdego kandydata podchodzą indywidualnie.

    KRAZ 1223

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla procesu realizacji rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) ("RODO"). Oraz danych/informacji wykraczających poza wymagane przepisami prawa (wizerunek, zainteresowania, stan zdrowia), podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie tych danych nie jest konieczne do udziału w rekrutacji, podaję je dobrowolnie, aby zostały uwzględnione przez administratora w ocenie mojej kandydatury.PRAN Sp. z o.o. KRAZ 1223