Operator Wózka Widłowego na Magazynie Ze Sportowa - Amsterdam, Nederland - Connecting People Agency

Connecting People Agency
Geverifieerd bedrijf
Amsterdam, Nederland

2 weken geleden

Daan Van den Berg

Geplaatst door:

werver van beBee

Beschrijving
ferta Pracy na magazynie ze sportową odzieżą

Lokalizacja: Schiphol

Stanowisko: Operator Wózków Widłowych

Godziny Pracy:
Poniedziałek-piątek: 08:45-17:45

(Możliwość pracy w weekendy, w zależności od ilości pracy)

Wynagrodzenie:

- Stawka godzinowa: €14.00/h
- Praca od 40 do 48 godzin w tygodniu
- Praca w soboty płatna 150%, a w niedziele 200%

Dodatkowe Korzyści:

- Zwrot kosztów dojazdu w wysokości 0.21€/km
- Wypłaty co tydzień zapewniające regularność finansową
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy

Wymagania:

- Własne zakwaterowanie( Nie oferujemy zakwaterowania)
- Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- Posiadanie własnego transportu do pracy lub prawo jazdy, gdyż istnieje możliwość skorzystania z auta służbowego

Opis stanowiska:
Jako Operator wózków widłowych na magazynie zajmującym się wysyłką odzieży sportowej, Twoje obowiązki będą obejmować:

- Obsługa wózków widłowych w celu przenoszenia, podnoszenia i układania towarów w magazynie lub na placu składowym.
- Kompletowanie Zamówień ,odpowiedzialność za zbieranie produktów z magazynu zgodnie z zamówieniami klientów.
- Zapewnienie, że wszystkie elementy zamówienia są dokładne i kompleksowe przed wysłaniem.

Podsumowanie:
Praca jako operator wózków widłowych na magazynie zajmującym się wysyłką odzieży sportowej wymaga dokładności, szybkości oraz zdolności do pracy w dynamicznym środowisku. To stanowisko zapewnia nie tylko codzienną aktywność fizyczną, ale także możliwość współpracy z różnorodnym asortymentem produktów, co sprawia, że praca jest interesująca i urozmaicona.

Praca na magazynie ze sportową odzieżą to nie tylko okazja do stabilnego zatrudnienia, ale także możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznym środowisku. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity, co stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących satysfakcjonującej pracy w Holandii.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: €14,00 - €15,18 za godzinę (brutto)

Oczekiwana liczba godzin: 40-48 tygodniowo

Miejsce pracy: Stacjonarna

Meer banen van Connecting People Agency